Засідання

5 березня 2020 року до Білгород-Дністровського районного ліцею на свято жіночої краси та ніжності завітала голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Ганна Яцишена. В актовій залі зібрались вчителі, учні та їх матері, а директор районного ліцею Тетяна Браткевич вручила вчителям та здобувачам освіти заохочувальні нагороди. Спільно з очільницею району Ганною Яцишеною та завідувачем методичного кабінету відділу освіти, науки, молоді та спорту Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Людмилою Скорик кращим здобувачам освіти ліцею за участь в олімпіадах і конкурсах були вручені грамоти й подяки. Керівник району зазначила, що 8 Березня – ще з дитинства є для кожного справжнім святом весни, добрим і яскравим днем, сповненим радості, квітів і привітань. «Будьте завжди усміхненими, відчуваючи себе принцесами і королевами. Всі ви – гарні та чарівні! Нехай у ваших в серцях панує тепло, а кожного дня, і не тільки 8 Березня, у вас буде чудовий настрій та гарне самопочуття. Від усього серця бажаю розквітати разом з цією прекрасною весною! Нехай весняна пора дарує вам багато позитиву і неймовірних емоцій!», — вітала усіх дівчат та жінок, присутніх на святкуванні, Ганна Яцишена.

18 травня 2017р. до Білгород-Дністровського районного ліцею завітали гості з економіко-правового коледжу, м. Одесса, з метою співпраці та обміну досвідом. Ліцейське самоврядування «Пріоритет» із задоволенням презентувало свою роботу за 2016/2017 н.р., після чого відбувся «круглий стіл», де лідери мали змогу поспілкуватись, обмінятись досвідом. Зустріч пройшла у теплій, дружній атмосфері, з перспективою подальшої співпраці. Гості отримали безліч позитивних емоцій та корисний досвід у сфері самоврядування.

15 січня 2016 р.  в Білгород-Дністровському ройонному ліцеї відбулось зібрання педагогічної майстерні, темою якого була «Специфіка роботи вчителя в динамічних групах».   В роботі педагогічної майстерні взяли участь педагоги ліцею,  науковий керівник дослідно-експериментальної роботи «Впровадження мультипрофільного навчання в ліцеї» Воронова Світлана Віталіївна, а також методист відділу освіти і науки Білгород-Дністровької районної державної адміністрації Діденко Зінаїда Петрівна. Розглядось питаннання специфіки форм і методів навчання у класах з малою наповненістю учнів, в ході обміну думок педагоги ділились своїм досвідом з даного питання. Воронова Світлана Віталіївна показала прийоми та методи з елементами тренінгу на виявлення лідера, вміння працювати в групі. 

19 грудня 2015 р. до Білгород-Дністровського районного ліцею завітали партнери з ліцею «Соціум», м Київ.  Лідери учнівського самоврядування висвітлили гостям історію ліцею, педагоги поспілкувались та поділились досвідом щодо мультипрофільного навчання. Приємним завершенням зустрічі стала екскурсія до меморіалу Слави, Грецької  церкви та Білгород-Дністровської фортеці.