Заняття з Першої медичної допомоги
Сьогодні для учнів 7-11 класів ліцею «Пріоритет» наш випускник Олександр, провів заняття з ПЕРШОЇ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ.
Дякуємо за цінну інформацію, яка реально може спасти комусь життя![]()
![]()
https://www.facebook.com/groups/1864826050457555/permalink/3553135604959916/