Заняття з Першої медичної допомоги

Сьогодні для учнів 7-11 класів ліцею «Пріоритет» наш випускник Олександр, провів заняття з ПЕРШОЇ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ.

Дякуємо за цінну інформацію, яка реально може спасти комусь життя💙💛

https://www.facebook.com/groups/1864826050457555/permalink/3553135604959916/

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *