СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА
Щороку ліцей «Пріоритет» вітає та проводжає теплими обіймами учнів 11 класу в захопливу подорож життя, а решту — відпочивати та набиратися сил!
Випускники отримли найщиріші вітання, подарунки й обійми від друзів, вчителів та батьків. А на завершення, разом з найменшими ліцеїстами відправили пташок МИРУ!
Голубко біла, ти лети у світ.
Хай буде мир у небі голубому.
Бо голуб миру, кажуть з давніх літ.
Приносить радість родові людському.
Ми віримо, любі ліцеїсти, що наша РОДИНА стала для вас тим міцним корінням, що підтримує подальше стрімке зростання та майбутнє щасливе життя!
ОБІЙМАЄМО![]()
Приємного перегляду![]()