День безпечного Інтернету
11 лютого 2025 року Україна разом з іншими країнами світу відзначає День безпечного Інтернету, метою якого є підвищення обізнаності про цифрову безпеку серед дітей.
У рамках проведення профілактичних заходів під єдиною назвою «Кібербезпека для дітей: як захистити себе у цифровому світі» Білгород-Дністровський ліцей «Пріоритет» долучився до заходу «Єдиний урок з кібербезпеки для учнів 9-11 класів», організаторами якого є представники управління ювенальної превенції Національної поліції України, Департаменту кіберполіції та Міністерства освіти і науки України.

