Серпнева педагогічна рада – старт нового навчального року!

Сьогодні ми зібралися великою дружною освітньою родиною Білгород-Дністровський ліцей «Пріоритет»

Аналізували наші кроки, шукали сенси й визначали дорожню карту, щоб упевнено рухатися вперед 🚀.

Найцінніше — ми відчули силу єдності: у колектив влилися нові колеги, і це додало свіжого подиху, нових ідей та натхнення 🌿.

Особливо приємно, що разом із педагогами були присутні голови батьківських комітетів та інспектори СОБ. Така співпраця — це про довіру, підтримку й спільну відповідальність 💙💛

Попереду — виклики, але ще більше можливостей. Ми починаємо писати нову історію нашого ліцею, де кожен день стає кроком до мрії ✨

Нехай нова ПРІОРИТЕТІВСЬКА історія буде історією успіху й розвитку, світлою, щирою та сильною, написана вірою, любов’ю, знаннями та ПЕРЕМОГОЮ💙💛

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *