Серпнева педагогічна рада – старт нового навчального року!



Сьогодні ми зібралися великою дружною освітньою родиною Білгород-Дністровський ліцей «Пріоритет»
Аналізували наші кроки, шукали сенси й визначали дорожню карту, щоб упевнено рухатися вперед
.
Найцінніше — ми відчули силу єдності: у колектив влилися нові колеги, і це додало свіжого подиху, нових ідей та натхнення
.
Особливо приємно, що разом із педагогами були присутні голови батьківських комітетів та інспектори СОБ. Така співпраця — це про довіру, підтримку й спільну відповідальність ![]()
![]()
Попереду — виклики, але ще більше можливостей. Ми починаємо писати нову історію нашого ліцею, де кожен день стає кроком до мрії ![]()
Нехай нова ПРІОРИТЕТІВСЬКА історія буде історією успіху й розвитку, світлою, щирою та сильною, написана вірою, любов’ю, знаннями та ПЕРЕМОГОЮ![]()
![]()
