Тренуємось сьогодні – щоб бути готовими завтра!Безпека понад усе!

Сьогодні у Ліцеї «Пріоритет» ми провели тренувальне заняття з пожежної безпеки та евакуації.
Такі навчання – це не просто формальність, а справжній урок життя!
Наші ліцеїсти разом з учителями вчилися:
швидко й організовано залишати приміщення у разі небезпеки,
правильно діяти при виникненні пожежі,
користуватися первинними засобами пожежогасіння.
Усі дії відпрацьовувалися відповідно до вимог ДСНС України та плану цивільного захисту ліцею.
Такі тренування дарують дітям не лише знання, а й впевненість у власних силах. Адже вміння діяти спокійно й правильно у критичній ситуації може врятувати життя!
Дякуємо нашим педагогам та учням за серйозне ставлення і відповідальність. Разом ми – команда, яка знає, що безпека понад усе! ![]()
Тренуємось сьогодні – щоб бути готовими завтра! ![]()
![]()


