Ліцей «Пріоритет» стартує з новим харчуванням для учнів!

В «Пріоритеті» безкоштовне харчування для всіх учнів 5–11 класів.
Харчування організоване відповідно до вимог Санітарного регламенту (Наказ МОЗ №2205 від 25.09.2020).
Державне фінансування + співфінансування Маразліївської сільської ради
.
Меню створене за сучасними рецептами від Євгена Клопотенка у рамках ініціативи Першої леді України Олени Зеленської.
Особливість нового підходу – меню кожного дня різне!
Це харчування не лише збалансоване, а й дійсно апетитне. Тепер на уроках буде ще більше енергії та натхнення для навчання ![]()
![]()
![]()
Ліцей «Пріоритет» вперше робить такий крок – і ми впевнені, що цей старт стане важливим етапом у розвитку ліцейського життя!

