Ліцей «Пріоритет» стартує з новим харчуванням для учнів!

В «Пріоритеті» безкоштовне харчування для всіх учнів 5–11 класів.

📌 Харчування організоване відповідно до вимог Санітарного регламенту (Наказ МОЗ №2205 від 25.09.2020).

📌 Державне фінансування + співфінансування Маразліївської сільської ради🏠.

Меню створене за сучасними рецептами від Євгена Клопотенка у рамках ініціативи Першої леді України Олени Зеленської.

🥗 Особливість нового підходу – меню кожного дня різне!

Це харчування не лише збалансоване, а й дійсно апетитне. Тепер на уроках буде ще більше енергії та натхнення для навчання 💪📚

💙💛 Ліцей «Пріоритет» вперше робить такий крок – і ми впевнені, що цей старт стане важливим етапом у розвитку ліцейського життя!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *