1 жовтня 2025 року в Ліцеї «Пріоритет» для учнів 11-А класу відбувся просвітницький захід, спрямований на підвищення рівня толерантності

1 жовтня 2025 року в Ліцеї «Пріоритет» для учнів 11-А класу відбувся просвітницький захід, спрямований на підвищення рівня толерантності
, недискримінації та формування поваги до різноманіття в суспільстві
. У заході взяли участь інспектор Служби освітньої безпеки рядовий поліції Віталій Шевченко
та адвокат Владислав Каланжов
.
Під час зустрічі увагу було зосереджено на розумінні загальнолюдських цінностей
, суспільному прийнятті, взаємній повазі
, безбар’єрній комунікації
та використанні коректної, недискримінаційної мови у спілкуванні
. Учні разом з фахівцями обговорювали приклади з повсякденного життя, прояви упереджень і стереотипів, а також шляхи їх подолання в освітньому середовищі
.
Особливу увагу було приділено людям з інвалідністю
та особам, які зазнали травм унаслідок війни
. Наголошувалося на важливості поваги до їхніх прав, гідності та потреб, підтримки й створення доступного та безпечного середовища
. Окремо підкреслювалася роль кожного у формуванні інклюзивного, чутливого та відповідального суспільства
.
Учні активно долучалися до дискусії
, ставили запитання
та висловлювали власні думки. Захід пройшов у доброзичливій та діловій атмосфері
й сприяв формуванню правової свідомості, емпатії та активної громадянської позиції молоді
.
Ліцей «Пріоритет» і надалі планує проводити заходи, спрямовані на створення безпечного, інклюзивного та безбар’єрного освітнього простору
.

