Спільний профілактичний захід у Ліцеї «Пріоритет»

02 жовтня 2025 року в нашому ліцеї відбулася важлива зустріч для учнів 8-А та 10-Б класів.

Захід провели:

👮‍♂️ інспектор сектору Служби освітньої безпеки Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області — рядовий поліції Віталій Шевченко;

👩‍⚕️ фахівець із громадського здоров’я — Неля Бідюк;

👩‍✒️ інспектор — Олена Кузнецова;

👩‍💼 психолог — Олена Чумак, представники Білгород-Дністровського районного відділу філії ДУ «Центр пробації».

🔹 Під час зустрічі учні обговорили надзвичайно важливі теми:

адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх;

як не стати жертвою негативного впливу оточення;

як зберігати спокій і самоконтроль у стресових ситуаціях.

👥 Для кращого засвоєння матеріалу школярі взяли участь в інтерактивних іграх та тренінгах:

вони вчилися розв’язувати конфлікти, ухвалювати безпечні рішення, відстоювати власну позицію та працювати в команді.

✨ Такий захід сприяє формуванню у дітей відповідальності за власні вчинки, розвитку критичного мислення та навичок безпечної поведінки у різних життєвих ситуаціях.

https://www.facebook.com/share/p/1BZxVapU7K

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *