Довгоочікувана подорож здійснилася!

Учні 10-А класу Ліцею «Пріоритет» відвідали Одесу.
Під час поїздки побували в Одеському оперному театрі та відчули справжню атмосферу мистецтва
.
Прогулялися Приморським бульваром, Потьомкінськими сходами, вулицею Дерибасівською — відчули красу та дух південного міста
.
А ще — квест-кімната, де на них чекали лабіринти та таємничі загадки
.
Згуртована команда цікаво провела час, а після завершення квесту всі відчули завзятість і дружбу, які зміцнили командний зв’язок
.
Мандрівка завершилася вдома — з позитивними емоціями та яскравими враженнями
.
Щира подяка батькам, які організували таку чудову подорож ![]()
Дякуємо нашим захисникам за мирний день ![]()
![]()