Гарбузовий тиждень у ліцеї “Пріоритет” — магія в дії!

У нас, як завжди, цікаво та атмосферно!
Цього разу ліцеїсти потрапили до загадкового Невермору, де вирушили на пошуки цінних артефактів, щоб захистити наш ліцей від чорної магії!
Учні 10-х класів підготували театралізовану міні-виставу, яка створила справжній чарівний настрій.
А потім учасники, розділившись на команди, вирушили на квест-пригоду, повну загадок і випробувань.
Усі з натхненням і азартом виконували завдання, демонструючи кмітливість, згуртованість та командний дух.
І, звісно ж, найсолодша частина пригоди — нагородження смачними призами! ![]()
“Гарбузовий тиждень” — це ще одна сторінка у великій книзі яскравих ліцейних моментів!