Гарбузовий тиждень у ліцеї “Пріоритет” — магія в дії!

У нас, як завжди, цікаво та атмосферно!

Цього разу ліцеїсти потрапили до загадкового Невермору, де вирушили на пошуки цінних артефактів, щоб захистити наш ліцей від чорної магії!

🧙‍♀️ Учні 10-х класів підготували театралізовану міні-виставу, яка створила справжній чарівний настрій.

А потім учасники, розділившись на команди, вирушили на квест-пригоду, повну загадок і випробувань.

✨ Усі з натхненням і азартом виконували завдання, демонструючи кмітливість, згуртованість та командний дух.

І, звісно ж, найсолодша частина пригоди — нагородження смачними призами! 🍬

🧡 “Гарбузовий тиждень” — це ще одна сторінка у великій книзі яскравих ліцейних моментів!

https://www.facebook.com/share/v/183qtkv6wY

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *