Гарбузовий тиждень у ліцеї «Пріоритет»!

Минулий тиждень став справжнім святом гарбуза — яскравим, креативним і по-осінньому теплим! ![]()
Учні брали участь у творчих майстер-класах, створюючи гарбузові шедеври. ![]()
Педагог-організатор, Словак О.В. разом із десятикласниками провели для молодших ліцеїстів захоплюючий квест
, який розробили вчителі біології Корчинська А.О. та Федорончук Т.М.А для старших — відбулася справжня вечірка з дискотекою ![]()
!
Вхід був лише у костюмах.
Свято пройшло яскраво, весело й залишило безліч позитивних емоцій!
Залишаємо гарні спогади про ліцейске життя![]()