Казкова подорож до м. Умані

Нещодавня поїздка наших ліцеїстів до Умані залишила безліч яскравих вражень і спогадів! ![]()
![]()
Фото, які ви бачите, — це роботи учнів гуртка “Юний кадр”, створені під чітким керівництвом керівника гуртка Лілії Мєлєнтєвої. ![]()
![]()
![]()
Їхні світлини передають атмосферу подорожі, красу уманського дендропарку «Софіївка» ![]()
та щирі емоції наших учнів. ![]()
![]()
![]()
Є миті, коли не варто щось писати…![]()
Це треба бачити, відчувати та вдихати чисте повітря природи