«Шкідливі звички.Ми за життя без залежностей».

12 листопада 2025 року інспектором сектору «Служба освітньої безпеки» Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області лейтенантом поліції Віталієм Шевченком було проведено профілактичний захід у Білгород-Дністровському ліцеї «Пріоритет».

Захід був присвячений обговоренню теми «Шкідливі звички.Ми за життя без залежностей».

У ньому взяли участь 24 учні з 28 учнів 6-А класу, які дізналися про небезпечний вплив на організм людини алкоголю, тютюну, наркотичних засобів та енергетичних напоїв.

До проведення заходу також долучився представник учнівського самоврядування — Олександр Гармашов, учень 8-Б класу, який розповів своїм молодшим одноліткам про шкідливі наслідки вживання цих речовин та закликав вести здоровий спосіб життя.

https://www.facebook.com/share/p/16ayF1FGV7

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *