Сьогодні ми зібралися, щоб вшанувати початок Революції Гідності та увічнити пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Це день, коли ми згадуємо не лише історичні події, а й цінності, які стали основою нашої державності.
Революція Гідності — це поняття, що визначає глибокі політичні та суспільні перетворення в Україні з 21 листопада 2013 року до лютого 2014-го. Вона стала відповіддю на відхід політичного керівництва від курсу на європейську інтеграцію та реакцією мільйонів українців, які обрали шлях свободи, демократії й справедливості.
Чим була революція для кожного з нас?
Для когось — прогулянкою, для когось — війною.
Але перш за все Майдан став випробуванням на цінність людського життя, мірилом людяності, честі та гідності.
Сьогодні ми згадуємо Героїв.
Схиляємо голови перед їхнім подвигом.
І ще раз усвідомлюємо: боротьба за свободу триває, і вона починається в серці кожного.
Герої не вмирають.
Слава Україні! ![]()
Я єсть народ, якого Правди сила
ніким звойована ще не була.
Яка біда мене, яка чума косила! —
а сила знову розцвіла.
Щоб жить — ні в кого права не питаюсь.
Щоб жить — я всі кайдани розірву.
Я стверджуюсь, я утверждаюсь,
бо я живу.
Нехай ще в ранах я — я не стидаюсь,
гляджу їх, мов пшеницю ярову.
Я стверджуюсь, я утверждаюсь,
бо я живу.
Із ран — нове життя заколоситься,
що з нього світ весь буде подивлять,
яка земля! яко зерно! росиця! —
Ну як же не сіять?
І я сіяю, крильми розгортаюсь,
своїх орлів скликаю, кличу, зву…
Я стверджуюсь, я утверждаюсь,
бо я живу.
І я життям багатим розсвітаюсь,
пущу над сонцем хмарку, як брову…
Я стверджуюсь, я утверждаюсь,
бо я живу.