Сьогодні ми зібралися, щоб вшанувати початок Революції Гідності та увічнити пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Це день, коли ми згадуємо не лише історичні події, а й цінності, які стали основою нашої державності.

Революція Гідності — це поняття, що визначає глибокі політичні та суспільні перетворення в Україні з 21 листопада 2013 року до лютого 2014-го. Вона стала відповіддю на відхід політичного керівництва від курсу на європейську інтеграцію та реакцією мільйонів українців, які обрали шлях свободи, демократії й справедливості.

Чим була революція для кожного з нас?

Для когось — прогулянкою, для когось — війною.

Але перш за все Майдан став випробуванням на цінність людського життя, мірилом людяності, честі та гідності.

Сьогодні ми згадуємо Героїв.

Схиляємо голови перед їхнім подвигом.

І ще раз усвідомлюємо: боротьба за свободу триває, і вона починається в серці кожного.

Герої не вмирають.

Слава Україні! 🇺🇦

Я єсть народ, якого Правди сила

ніким звойована ще не була.

Яка біда мене, яка чума косила! —

а сила знову розцвіла.

Щоб жить — ні в кого права не питаюсь.

Щоб жить — я всі кайдани розірву.

Я стверджуюсь, я утверждаюсь,

бо я живу.

Нехай ще в ранах я — я не стидаюсь,

гляджу їх, мов пшеницю ярову.

Я стверджуюсь, я утверждаюсь,

бо я живу.

Із ран — нове життя заколоситься,

що з нього світ весь буде подивлять,

яка земля! яко зерно! росиця! —

Ну як же не сіять?

І я сіяю, крильми розгортаюсь,

своїх орлів скликаю, кличу, зву…

Я стверджуюсь, я утверждаюсь,

бо я живу.

І я життям багатим розсвітаюсь,

пущу над сонцем хмарку, як брову…

Я стверджуюсь, я утверждаюсь,

бо я живу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *