Сьогодні ліцей «Пріоритет» долучився до Всесвітньої тихої акції вшанування Героїв Небесної Сотні та всього українського небесного воїнства «Ангели пам’яті».

20 лютого Україна схиляє голови у скорботі та вдячності, згадуючи подвиг Героїв Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за свободу, гідність та незалежність нашої держави.

Учні та педагоги створили символічних ангелів — як знак пам’яті, світла й віри. У тиші ми згадали тих, хто став нашим небесним воїнством, хто тримає над нами мирне небо.

Пам’ятаємо.

Шануємо.

Продовжуємо боротися і творити майбутнє, гідне їхньої жертви.

https://www.facebook.com/share/v/1CcEGbjmo2

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *