Сьогодні ліцей «Пріоритет» долучився до Всесвітньої тихої акції вшанування Героїв Небесної Сотні та всього українського небесного воїнства «Ангели пам’яті».

20 лютого Україна схиляє голови у скорботі та вдячності, згадуючи подвиг Героїв Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за свободу, гідність та незалежність нашої держави.
Учні та педагоги створили символічних ангелів — як знак пам’яті, світла й віри. У тиші ми згадали тих, хто став нашим небесним воїнством, хто тримає над нами мирне небо.
Пам’ятаємо.
Шануємо.
Продовжуємо боротися і творити майбутнє, гідне їхньої жертви.