Ліцеїсти підсумували навчання на уроках «Пізнаємо природу» яскравими




STEM — проєктами!
Кожен обрав тему— від будови Землі
до кругообігу води
та збереження чистоти довкілля.
Метою роботи було перевірити знання
та навчитися пояснювати суть свого виробу
. Учні створювали моделі, малювали схеми,проводили досліди та працювали в команді.
Такі проєкти показують не лише знання, а й небайдужість до природи
креативність кожного та вміння працювати на кінцевий результат
. Пишаюся своїми ліцеїстами!