Ліцеїсти підсумували навчання на уроках «Пізнаємо природу» яскравими

STEM — проєктами!🌍Кожен обрав тему— від будови Землі 🌋 до кругообігу води💧та збереження чистоти довкілля.

Метою роботи було перевірити знання 📚 та навчитися пояснювати суть свого виробу 🔬. Учні створювали моделі, малювали схеми,проводили досліди та працювали в команді.

Такі проєкти показують не лише знання, а й небайдужість до природи 🌿 креативність кожного та вміння працювати на кінцевий результат 🌟. Пишаюся своїми ліцеїстами!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *