Ранок, що дарує святковий настрій…

Сьогодні в ліцеї «Пріоритет» ранок розпочався по-особливому тепло й натхненно. Учні підготували весняний міні-концерт, щоб подарувати гарний настрій та щирі емоції.
Квіти, смаколики, музика, теплі слова та щирі побажання – усе це стало маленьким проявом великої вдячності й поваги. ![]()
Нехай такі миті наповнюють серця радістю, надихають та дарують посмішки!
Дякуємо нашим учням за турботу, творчість і щирість.