#ТИЖДЕНЬ біології та хімії

» Пріоритет» завершили учні та учениці 7-А класу![]()
![]()
, створивши чудовий проєкт «Біологія в об’єктиві», де учні виставляли власні фото об’єктів природи , доповнюючи цікавими фактами та малюнками.![]()
![]()
![]()
Цей тиждень сподіваюся був для учнів та учениць ліцею «Пріоритет» цікавий, інтерактивний, позитивний, пізнавальний, дослідницький та розвивальний ![]()
![]()
![]()
Вивчення біології та хімії — це не просто про формули чи будову клітини, це про розуміння того, як працює світ навколо нас і ми самі.