#ТИЖДЕНЬ біології та хімії

» Пріоритет» завершили учні та учениці 7-А класу🤗🥰🤩, створивши чудовий проєкт «Біологія в об’єктиві», де учні виставляли власні фото об’єктів природи , доповнюючи цікавими фактами та малюнками.👍🤘👍

🤗Цей тиждень сподіваюся був для учнів та учениць ліцею «Пріоритет» цікавий, інтерактивний, позитивний, пізнавальний, дослідницький та розвивальний 🔥🔥🔥

❤️‍🔥Вивчення біології та хімії — це не просто про формули чи будову клітини, це про розуміння того, як працює світ навколо нас і ми самі.

https://www.facebook.com/share/p/1BstMD537C

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *