#STEM-урок — це інтегроване заняття на уроці біології з учнями та ученицями 7- В класу, ліцею » Пріоритет «.

Учні створювали моделі за темою : «Типи розвитку».
Розвивали критичне мислення, креативність, вирішення задач, роботі в команді та інтерес до пізнання науки біології ![]()
![]()
![]()