#STEM-урок — це інтегроване заняття на уроці біології з учнями та ученицями 7- В класу, ліцею » Пріоритет «.

Учні створювали моделі за темою : «Типи розвитку».

😊Розвивали критичне мислення, креативність, вирішення задач, роботі в команді та інтерес до пізнання науки біології ❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

https://www.facebook.com/share/p/1GYdTqTf4Z

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *