Шановна Тетяно Леонідівно !

Від усієї нашої великої та дружньої ліцейської родини прийміть найщиріші вітання з професійним святом — Днем директора! Бути очільником сучасного закладу освіти — це не просто посада. Це щоденна невтомна праця, покликання, висока відповідальність і мистецтво об’єднувати людей заради спільної мети. Бажаємо вам невичерпної життєвої енергії, міцного здоров’я, емоційної стійкості та натхнення! Нехай кожен день приносить приводи для гордості за здобутки ваших учнів та педагогів, а всі сміливі плани та задуми легко втілюються в життя під мирним небом. Нехай ліцей «Пріоритет» під вашим керівництвом і надалі впевнено тримає лідерські позиції та процвітає! З глибокою повагою та любов’ю, колектив, учні та батьки Білгород-Дністровського ліцею «Пріоритет»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *